Aron Skytterklubb, Drammen
Postboks 3574
3007 Drammen
Telefon:
Epost:
Hjemmeside: http://www.aronsk.no

Stevne:

1F Finfelt

Dato:

07.09.2014

Stevnenummer:

1407083

Bane:

Myhrespiten

Stevneleder:

Lasse Hovd

Dommer(e):

Jon Andersen, Lasse Hovd, Peter Hirth

Startkontingent:

100,00

Maks poengsum:

105

Premieandel:

32,00

Til bestemann:

2,00

Mesterskap:

KM Buskerud

Deltakere:

62

 

 


Klasse A

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Bjørn Johannessen

Hokksund PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

12

48

105

A

G

314*

2

Svenn Arne Nordheim

Lillestrøm & omegn PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

12

45

105

A

G

162

3

Kjetil Bromark

Modum PK

9

10

11

9

11

11

10

11

9

12

48

103

A

G

107

4

Trond Arild Nodeland

Greipstad Pk

9

10

11

9

11

11

10

11

11

10

46

103

A

G

85

5

Jon Andersen

Aron SK

9

10

11

9

11

11

10

9

11

12

42

20

103

A

G

67

6

Petter Berg

Aron SK

9

10

11

9

11

9

10

11

11

12

36

22

103

A

G

48

7

Mona Gjelstad

Farris Ss- Larvik

9

10

11

9

9

11

9

11

11

12

45

102

A

G

42

8

Jonny Skevik

Aron SK

9

8

9

9

11

11

10

11

11

12

41

101

B

S

35

9

Hans Knigge

Aron SK

9

10

11

9

9

10

8

11

11

12

40

100

B

S

0

10

Dag Kristiansen

Aron SK

9

10

11

9

11

11

9

9

11

8

43

98

B

S

0

11

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike PK

9

10

7

9

11

11

8

10

11

12

39

98

B

S

0

12

Øyvind Wulfsberg

Hokksund PK

9

10

11

9

8

10

9

11

11

10

39

98

B

S

0

13

Tor Amundsen

Enebakk PK

9

10

11

9

11

9

9

9

11

10

34

98

B

S

0

14

Even Kristiansen

Modum PK

9

10

6

9

11

11

6

11

11

12

42

96

B

S

0

15

Ingunn Edvardsen

Greipstad Pk

9

10

8

9

11

11

6

11

11

10

41

96

B

S

0

16

Kim-Inge Haugen

Hokksund PK

9

9

6

9

11

11

7

11

11

12

36

96

B

S

0

17

Peter Hirth

Aron SK

9

10

9

9

11

8

9

10

11

10

31

96

B

S

0

18

Claus De Lange

Svelvik Sportsskyttere

9

10

11

9

5

11

6

11

9

12

44

93

B

S

0

19

Stine Klausen

Lillestrøm & omegn PK

9

8

9

9

11

11

9

7

9

10

44

92

B

S

0

20

Lasse Hovd

Aron SK

0

10

11

9

11

11

10

11

9

10

35

92

B

S

0

21

Tom Cato Karlsen

Røyken & Hurum PK

9

10

9

9

11

11

6

11

6

10

34

92

B

S

0

22

Knut E Bratli

Horten & Omegn PK

9

8

10

9

7

8

9

10

10

12

32

92

B

S

0

23

Tony Thoresen

Horten & Omegn PK

9

7

6

7

8

8

5

10

6

10

24

76

D

0


Klasse B

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Wenche Solbakken

Aron SK

9

8

11

9

11

11

9

9

9

12

37

98

B

S

160

2

Mikkel Bast

Aron SK

9

10

11

9

9

11

8

7

11

12

42

97

B

S

134

3

Linda Størdal

Nedre Eiker PK

9

10

9

9

11

10

6

9

11

12

30

96

B

S

80

4

Sverre Henricks

M

Svelvik Sportsskyttere

9

10

8

9

9

10

8

11

11

10

40

95

B

S

61

5

Tor Kristiansen

Aron SK

8

9

11

9

11

11

6

9

11

10

22

95

B

S

45

6

Per Christian Lie

Oslo Sportskyttere

9

8

8

8

10

11

10

11

11

8

33

94

B

S

32

7

Rune Berg Ålien

Nesbyen PK

9

8

11

8

9

9

10

9

8

12

32

93

B

S

0

8

Erik Sveum

Aron SK

9

10

9

8

7

11

8

10

9

10

34

91

B

S

0

9

Jan Wiik

Aron SK

9

10

11

8

11

10

2

9

11

10

28

91

B

S

0

10

Jack Vedvik

Horten & Omegn PK

9

10

11

9

9

9

6

11

10

6

30

90

B

S

0

11

Per Johannessen

Nedre Eiker PK

9

10

6

9

11

11

2

10

11

10

34

89

C

B

0

12

Bjørn Karlsen

Oslo Sportskyttere

9

8

9

7

9

10

9

9

8

10

24

88

C

B

0

13

Mona Færstaul

Nedre Eiker PK

9

8

8

9

7

7

8

7

11

10

31

84

C

B

0

14

Lauritz Torjul

OKTS Oslo

9

10

7

5

9

11

6

9

9

7

27

82

C

B

0

15

Cato Denné

Modum PK

9

6

10

7

10

10

4

7

4

11

27

78

D

0

16

Ole Martin Sivertsen

Røyken & Hurum PK

9

8

10

5

4

4

2

9

8

8

22

67

D

0


Klasse C

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Sigurd With

Nedre Eiker PK

9

10

8

9

10

10

10

9

11

6

31

92

B

S

115

2

Bernt Olsen

Zero PK

9

9

6

9

10

10

8

9

11

10

29

91

B

S

77

3

Bjørn-Kåre Gotteberg

M

Zero PK

9

9

6

9

10

10

8

9

11

10

26

91

B

S

32

4

Eirik Eriksen

Horten & Omegn PK

9

10

5

7

11

9

5

11

11

12

23

90

B

S

0

5

Jørn Aasland

OKTS Oslo

9

9

8

5

6

11

10

10

6

8

27

82

C

B

0

6

Liv Kavli

Oslo PK

9

7

10

9

7

9

2

11

6

8

25

78

D

0

7

Kristin Schaug-Pettersen

Oslo PK

9

10

11

7

7

7

2

7

3

10

25

73

D

0


Klasse D

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Tom Herang

M

Enebakk PK

9

10

11

9

11

11

10

7

11

12

45

101

B

S

147

2

Frank Lien

M

Ringerike PK

9

10

11

9

11

11

9

11

7

12

36

100

B

S

122

3

Thomas Haugland

M

Svelvik Sportsskyttere

9

10

11

9

7

11

10

9

10

10

39

96

B

S

67

4

Ole Richard Tangen

Aron SK

9

10

8

9

11

10

6

9

11

12

30

95

B

S

48

5

Arne Weltzin

M

Ringerike PK

9

9

9

9

10

9

7

10

11

8

37

91

B

S

32

6

Pål Nag Aas

M

Aron SK

9

10

11

9

7

10

8

9

8

6

27

87

C

B

0

7

Rune Smedstuen

M

Aron SK

8

8

11

9

7

11

5

8

9

10

28

86

C

B

0

8

Jan Andre Kinnerud

M

Aron SK

9

7

4

9

8

9

4

11

8

10

27

79

C

B

0

9

Christopher Lie

Oslo Sportskyttere

9

5

5

8

9

9

5

11

9

6

24

76

D

0

10

Vidar Skai

M

Aron SK

9

8

6

7

6

5

11

4

11

7

22

74

D

0

11

Tone Kopås

K

Aron SK

6

4

4

2

4

0

0

7

0

5

7

32

D

0

12

Bente Forsberg

Hokksund PK

6

4

6

2

4

0

2

4

2

2

5

32

D

0

13

Per Gramer

Tønsberg & omegn PK

0

0

4

0

2

8

2

7

4

2

6

29

D

0


Klasse U14

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Magnus Wulfsberg

U14

Hokksund PK

6

4

4

5

2

4

10

7

0

8

12

50

D

32


Klasse U16

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Christoffer Robin H Hovd

Aron SK

9

10

11

9

11

11

5

9

7

8

31

90

B

S

64

2

Vegard Forsberg

Hokksund PK

4

10

11

8

11

10

8

9

10

8

33

89

C

B

0

 


Stevne:

1F Finfelt

Dato:

07.09.2014

Mesterskap:

KM Buskerud

Deltakere:

38

 


Klasse K

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Wenche Solbakken

Aron SK

9

8

11

9

11

11

9

9

9

12

37

0,0

98

Sølv

Linda Størdal

Nedre Eiker PK

9

10

9

9

11

10

6

9

11

12

30

0,0

96

3

Mona Færstaul

Nedre Eiker PK

9

8

8

9

7

7

8

7

11

10

31

0,0

84

4

Tone Kopås

K

Aron SK

6

4

4

2

4

0

0

7

0

5

7

0,0

32

5

Bente Forsberg

Hokksund PK

6

4

6

2

4

0

2

4

2

2

5

0,0

32


Klasse M

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Petter Berg

Aron SK

9

10

11

9

11

9

10

11

11

12

36

22,0

103

Sølv

Jon Andersen

Aron SK

9

10

11

9

11

11

10

9

11

12

42

20,0

103

Bronse

Kjetil Bromark

Modum PK

9

10

11

9

11

11

10

11

9

12

48

0,0

103

4

Hans Knigge

Aron SK

9

10

11

9

9

10

8

11

11

12

40

0,0

100

5

Frank Lien

M

Ringerike PK

9

10

11

9

11

11

9

11

7

12

36

0,0

100

6

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike PK

9

10

7

9

11

11

8

10

11

12

39

0,0

98

7

Øyvind Wulfsberg

Hokksund PK

9

10

11

9

8

10

9

11

11

10

39

0,0

98

8

Mikkel Bast

Aron SK

9

10

11

9

9

11

8

7

11

12

42

0,0

97

9

Even Kristiansen

Modum PK

9

10

6

9

11

11

6

11

11

12

42

0,0

96

10

Kim-Inge Haugen

Hokksund PK

9

9

6

9

11

11

7

11

11

12

36

0,0

96

11

Ole Richard Tangen

Aron SK

9

10

8

9

11

10

6

9

11

12

30

0,0

95

12

Rune Berg Ålien

Nesbyen PK

9

8

11

8

9

9

10

9

8

12

32

0,0

93

13

Lasse Hovd

Aron SK

0

10

11

9

11

11

10

11

9

10

35

0,0

92

14

Sigurd With

Nedre Eiker PK

9

10

8

9

10

10

10

9

11

6

31

0,0

92

15

Arne Weltzin

M

Ringerike PK

9

9

9

9

10

9

7

10

11

8

37

0,0

91

16

Jan Wiik

Aron SK

9

10

11

8

11

10

2

9

11

10

28

0,0

91

17

Pål Nag Aas

M

Aron SK

9

10

11

9

7

10

8

9

8

6

27

0,0

87

18

Rune Smedstuen

M

Aron SK

8

8

11

9

7

11

5

8

9

10

28

0,0

86

19

Jan Andre Kinnerud

M

Aron SK

9

7

4

9

8

9

4

11

8

10

27

0,0

79

20

Vidar Skai

M

Aron SK

9

8

6

7

6

5

11

4

11

7

22

0,0

74


Klasse U

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Christoffer Robin H Hovd

Aron SK

9

10

11

9

11

11

5

9

7

8

31

0,0

90

Sølv

Vegard Forsberg

Hokksund PK

4

10

11

8

11

10

8

9

10

8

33

0,0

89

Bronse

Magnus Wulfsberg

U14

Hokksund PK

6

4

4

5

2

4

10

7

0

8

12

0,0

50


Klasse V50

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Bjørn Johannessen

Hokksund PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

12

48

0,0

105

Sølv

Jonny Skevik

Aron SK

9

8

9

9

11

11

10

11

11

12

41

0,0

101

3

Dag Kristiansen

Aron SK

9

10

11

9

11

11

9

9

11

8

43

0,0

98

4

Tom Cato Karlsen

Røyken & Hurum PK

9

10

9

9

11

11

6

11

6

10

34

0,0

92

5

Erik Sveum

Aron SK

9

10

9

8

7

11

8

10

9

10

34

0,0

91

6

Per Johannessen

Nedre Eiker PK

9

10

6

9

11

11

2

10

11

10

34

0,0

89


Klasse V60

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Peter Hirth

Aron SK

9

10

9

9

11

8

9

10

11

10

31

0,0

96

2

Tor Kristiansen

Aron SK

8

9

11

9

11

11

6

9

11

10

22

0,0

95

3

Cato Denné

Modum PK

9

6

10

7

10

10

4

7

4

11

27

0,0

78


Klasse V70

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Ole Martin Sivertsen

Røyken & Hurum PK

9

8

10

5

4

4

2

9

8

8

22

0,0

67

 


Stevne:

1F Finfelt

Dato:

07.09.2014

Mesterskap lag:

KM Buskerud

 

 


Stevne:

1G Grovfelt

Dato:

07.09.2014

Maks poengsum:

105

Deltakere:

39

Startkontingent:

100,00

Premieandel:

32,00

Til bestemann:

2,00

 


Klasse A

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Kjetil Bromark

Modum PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

12

45

105

A

G

238*

2

Petter Berg

Aron SK

9

10

11

9

11

11

9

11

11

12

38

104

A

G

134

3

Lasse Hovd

Aron SK

9

10

11

9

9

11

10

11

11

12

42

19

103

A

G

80

4

Jon Andersen

Aron SK

9

10

10

9

11

11

10

11

10

12

38

17

103

A

G

61

5

Bjørn Johannessen

Hokksund PK

9

10

11

9

11

11

8

10

11

12

45

12

102

A

G

45

6

Erik Sveum

Aron SK

9

10

11

9

10

11

10

9

11

12

37

10

102

A

G

0

7

Ingunn Edvardsen

Greipstad Pk

9

8

11

9

11

9

8

9

11

12

38

97

B

S

0

8

Even Kristiansen

Modum PK

9

10

11

8

11

10

6

11

11

8

33

95

B

S

0

9

Peter Hirth

Aron SK

9

7

11

9

9

8

10

10

11

10

32

94

B

S

0

10

Dag Kristiansen

Aron SK

9

9

10

8

10

7

9

9

9

10

24

90

B

S

0

11

Lars Peter Wilsson

Bærum PK

9

9

8

7

8

4

6

10

9

10

23

80

C

B

0

12

Markus Fällgren

M

Porsgrunn PK

9

8

5

8

9

4

6

8

2

10

23

69

D

0

13

Magnus Wulfsberg

U14

Hokksund PK

4

8

3

6

2

4

5

4

10

2

8

48

D

0

14

Hans Knigge

Aron SK

9

6

11

9

11

0

0

0

0

0

20

46

D

0

15

Trond-Arild Nodeland

Greipstad Pk

9

3

11

0

0

0

0

0

0

0

13

23

D

0


Klasse B

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Svenn Arne Nordheim

Lillestrøm & omegn PK

9

10

11

9

11

11

10

9

11

10

37

101

B

S

147

2

Tor Kristiansen

Aron SK

9

10

9

9

9

11

10

8

11

12

32

98

B

S

122

3

Stine Klausen

Lillestrøm & omegn PK

9

10

11

9

11

11

4

11

9

12

36

97

B

S

67

4

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike PK

9

10

11

9

11

8

8

8

10

12

41

96

B

S

48

5

Kim-Inge Haugen

Hokksund PK

9

9

11

8

11

8

4

11

11

12

28

94

B

S

0

6

Sverre Henricks

M

Svelvik Sportsskyttere

9

10

11

9

9

10

6

9

9

10

26

92

B

S

0

7

Jan Wiik

Aron SK

9

9

11

9

10

11

9

5

9

10

23

92

B

S

0

8

Mona Færstaul

Nedre Eiker PK

9

10

8

7

10

9

7

9

9

8

33

86

C

B

0

9

Wenche Solbakken

Aron SK

9

10

8

5

9

9

8

9

8

10

27

85

C

B

0

10

Per Johannessen

Nedre Eiker PK

9

10

9

7

7

8

4

11

6

10

40

81

C

B

0

11

Ole Martin Sivertsen

Røyken & Hurum PK

5

9

6

9

10

6

4

7

10

10

23

76

D

0

12

Jan Arve Olsen

Nedre Eiker PK

9

10

8

5

5

8

5

6

6

10

22

72

D

0


Klasse C

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Rune Berg Ålien

Nesbyen PK

9

9

4

9

11

11

5

6

11

12

29

87

C

B

64

2

Cato Denné

Modum PK

9

7

0

0

2

11

5

10

3

7

19

54

D

0


Klasse D

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Lauritz Torjul

OKTS Oslo

9

8

9

9

9

11

7

11

11

12

40

96

B

S

134

2

Frank Lien

M

Ringerike PK

9

10

9

9

11

11

9

7

7

12

28

94

B

S

102

3

Tom Herang

M

Enebakk PK

9

5

10

8

11

10

8

11

11

10

33

93

B

S

51

4

Mikkel Bast

Aron SK

9

10

9

9

9

11

9

7

11

8

39

92

B

S

32

5

Bernt Olsen

Zero PK

9

9

8

9

11

10

6

8

10

12

28

92

B

S

0

6

Pål Nag Aas

M

Aron SK

9

10

10

8

8

10

2

11

9

12

27

89

C

B

0

7

Thomas Haugland

M

Svelvik Sportsskyttere

9

9

8

7

8

8

7

11

2

8

35

77

D

0

8

Liv Kavli

Oslo PK

8

10

7

8

8

9

6

8

2

11

24

77

D

0

9

Jan Andre Kinnerud

M

Aron SK

9

9

4

6

6

4

3

6

2

9

22

58

D

0

10

Per Gramer

Tønsberg & omegn PK

4

3

2

0

2

10

4

0

0

5

7

30

D

0

 


Stevne:

1G Grovfelt

Dato:

07.09.2014

Mesterskap:

KM Buskerud

Deltakere:

26

 


Klasse K

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Mona Færstaul

Nedre Eiker PK

9

10

8

7

10

9

7

9

9

8

33

0,0

86

2

Wenche Solbakken

Aron SK

9

10

8

5

9

9

8

9

8

10

27

0,0

85


Klasse M

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Kjetil Bromark

Modum PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

12

45

0,0

105

Sølv

Petter Berg

Aron SK

9

10

11

9

11

11

9

11

11

12

38

0,0

104

Bronse

Lasse Hovd

Aron SK

9

10

11

9

9

11

10

11

11

12

42

19,0

103

4

Jon Andersen

Aron SK

9

10

10

9

11

11

10

11

10

12

38

17,0

103

5

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike PK

9

10

11

9

11

8

8

8

10

12

41

0,0

96

6

Even Kristiansen

Modum PK

9

10

11

8

11

10

6

11

11

8

33

0,0

95

7

Kim-Inge Haugen

Hokksund PK

9

9

11

8

11

8

4

11

11

12

28

0,0

94

8

Frank Lien

M

Ringerike PK

9

10

9

9

11

11

9

7

7

12

28

0,0

94

9

Mikkel Bast

Aron SK

9

10

9

9

9

11

9

7

11

8

39

0,0

92

10

Jan Wiik

Aron SK

9

9

11

9

10

11

9

5

9

10

23

0,0

92

11

Pål Nag Aas

M

Aron SK

9

10

10

8

8

10

2

11

9

12

27

0,0

89

12

Rune Berg Ålien

Nesbyen PK

9

9

4

9

11

11

5

6

11

12

29

0,0

87

13

Jan Andre Kinnerud

M

Aron SK

9

9

4

6

6

4

3

6

2

9

22

0,0

58

14

Magnus Wulfsberg

U14

Hokksund PK

4

8

3

6

2

4

5

4

10

2

8

0,0

48

15

Hans Knigge

Aron SK

9

6

11

9

11

0

0

0

0

0

20

0,0

46


Klasse V50

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Bjørn Johannessen

Hokksund PK

9

10

11

9

11

11

8

10

11

12

45

12,0

102

Sølv

Erik Sveum

Aron SK

9

10

11

9

10

11

10

9

11

12

37

10,0

102

3

Dag Kristiansen

Aron SK

9

9

10

8

10

7

9

9

9

10

24

0,0

90

4

Per Johannessen

Nedre Eiker PK

9

10

9

7

7

8

4

11

6

10

40

0,0

81


Klasse V60

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Tor Kristiansen

Aron SK

9

10

9

9

9

11

10

8

11

12

32

0,0

98

Sølv

Peter Hirth

Aron SK

9

7

11

9

9

8

10

10

11

10

32

0,0

94

3

Jan Arve Olsen

Nedre Eiker PK

9

10

8

5

5

8

5

6

6

10

22

0,0

72

4

Cato Denné

Modum PK

9

7

0

0

2

11

5

10

3

7

19

0,0

54


Klasse V70

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Ole Martin Sivertsen

Røyken & Hurum PK

5

9

6

9

10

6

4

7

10

10

23

0,0

76

 


Stevne:

1G Grovfelt

Dato:

07.09.2014

Mesterskap lag:

KM Buskerud

 

 


Stevne:

1R Revolverfelt

Dato:

07.09.2014

Maks poengsum:

105

Deltakere:

61

Startkontingent:

100,00

Premieandel:

32,00

Til bestemann:

2,00

 


Klasse A

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Bjørn Johannessen

Hokksund PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

12

49

105

A

G

301*

2

Tor Amundsen

Enebakk PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

10

44

103

A

G

152

3

Erik Sveum

Aron SK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

10

39

103

A

G

98

4

Jon Andersen

Aron SK

9

10

11

9

11

8

10

11

11

12

44

102

A

G

75

5

Tom Cato Karlsen

Røyken & Hurum PK

9

10

9

9

11

11

10

11

11

10

36

101

B

S

59

6

Hans Knigge

Aron SK

9

10

11

8

11

11

7

11

11

10

44

42

99

B

S

42

7

Lasse Hovd

Aron SK

9

10

11

9

9

11

10

11

11

8

42

44

99

B

S

35

8

Kjetil Bromark

Modum PK

9

10

11

9

11

10

8

9

11

10

48

98

B

S

0

9

Even Kristiansen

Modum PK

9

10

11

9

11

10

10

9

11

8

40

98

B

S

0

10

Claus De Lange

Svelvik Sportsskyttere

9

10

11

9

11

9

10

11

8

10

35

98

B

S

0

11

Kim-Inge Haugen

Hokksund PK

9

10

10

9

10

11

10

11

6

12

27

98

B

S

0

12

Ståle Hansen

Nedre Eiker PK

9

10

11

7

9

11

8

11

11

10

40

97

B

S

0

13

Per Johannessen

Nedre Eiker PK

9

10

10

9

11

11

7

11

9

8

40

95

B

S

0

14

Dag Kristiansen

Aron SK

9

10

11

9

11

9

8

9

11

8

37

95

B

S

0

15

Øyvind Wulfsberg

Hokksund PK

9

10

10

9

10

10

9

8

7

12

41

94

B

S

0

16

Johnny Knem

Svelvik Sportsskyttere

8

10

9

9

11

9

8

11

11

8

33

94

B

S

0

17

Thorbjørn Bekkeland

Aron SK

9

10

11

9

11

11

7

9

9

6

35

92

B

S

0

18

Peter Hirth

Aron SK

9

9

5

9

11

8

9

9

11

8

32

88

C

B

0

19

Ole Petter Røed

Sandefjord PK

9

10

6

8

11

11

5

9

7

8

18

84

C

B

0

20

Rune Smedstuen

M

Aron SK

5

4

9

6

8

4

7

7

2

4

9

56

D

0


Klasse B

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Petter Schaug-Pettersen

Oslo PK

9

10

11

9

11

11

9

9

9

12

43

100

B

S

160

2

Svenn Arne Nordheim

Lillestrøm & omegn PK

9

10

11

9

11

11

9

9

11

10

39

100

B

S

134

3

Stine Klausen

Lillestrøm & omegn PK

9

10

11

9

11

11

10

8

10

10

33

99

B

S

80

4

Sverre Henricks

M

Svelvik Sportsskyttere

9

10

9

9

11

11

9

9

11

10

28

98

B

S

61

5

Mona Færstaul

Nedre Eiker PK

9

10

11

9

9

11

9

11

9

9

37

97

B

S

45

6

Wenche Solbakken

Aron SK

9

10

11

9

11

11

7

11

8

10

35

1

97

B

S

32

7

Jan Arve Olsen

Nedre Eiker PK

9

8

11

9

11

11

9

9

8

8

30

93

B

S

0

8

Linda Størdal

Nedre Eiker PK

9

10

9

9

11

11

10

9

6

8

37

92

B

S

0

9

Anita Hansen

Nedre Eiker PK

9

10

11

9

11

9

8

10

8

7

30

92

B

S

0

10

Tor Kristiansen

Aron SK

9

8

10

8

11

7

10

8

10

8

28

89

C

B

0

11

Petter Berg

Aron SK

9

10

11

6

11

9

4

7

7

8

37

82

C

B

0

12

Tony Thoresen

Horten & Omegn PK

9

8

6

8

9

10

4

9

8

9

16

80

C

B

0

13

Bjørn Karlsen

Oslo Sportskyttere

9

8

7

7

11

6

5

7

11

8

25

79

C

B

0

14

Olav Handeland

Oslo Sportskyttere

9

10

10

8

7

11

4

6

8

4

34

77

D

0

15

Lauritz Torjul

OKTS Oslo

9

7

4

5

11

11

7

9

4

7

17

74

D

0

16

Odd Skogmo

Nedre Eiker PK

9

10

9

8

7

11

8

7

4

0

22

73

D

0


Klasse C

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Ole Martin Sivertsen

Røyken & Hurum PK

9

8

7

9

9

9

6

10

11

8

21

86

C

B

112

2

Ole R. Paulsen

Oslo PK

9

8

9

8

7

11

7

9

4

7

23

79

C

B

48

3

Jack Vedvik

Horten & Omegn PK

8

8

11

6

7

6

6

8

8

10

22

78

D

0

4

Rune Berg Ålien

Nesbyen PK

9

10

8

9

9

6

4

6

6

10

26

77

D

0

5

Cato Denné

Modum PK

7

10

4

6

7

9

8

11

7

7

25

76

D

0


Klasse D

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Jørn Aasland

OKTS Oslo

9

10

11

9

11

10

10

8

11

4

38

93

B

S

173

2

Tom Herang

M

Enebakk PK

9

8

10

9

11

11

8

9

10

8

35

93

B

S

147

3

Christian Faye Eng

Bærum PK

9

9

11

9

8

10

10

9

10

8

33

93

B

S

93

4

Espen Schanche

Sandefjord PK

9

10

11

9

10

9

8

9

11

5

41

91

B

S

70

5

Mikkel Bast

Aron SK

9

10

6

9

11

11

10

9

9

4

39

88

C

B

54

6

Håvard Todal

M

OKTS Oslo

9

9

8

7

11

9

10

11

6

8

28

88

C

B

38

7

Thomas Haugland

M

Svelvik Sportsskyttere

9

9

8

9

8

9

9

8

7

10

32

86

C

B

32

8

Kristin Schaug-Pettersen

Oslo PK

9

10

11

7

7

11

7

2

8

12

32

84

C

B

0

9

Arild Waage

Oslo Sportskyttere

7

5

9

9

7

10

8

9

9

10

23

83

C

B

0

10

Kjetil F. Olsen

Ringerike PK

9

10

9

8

7

9

8

8

7

5

28

80

C

B

0

11

Erik Bjerke

Oslo Sportskyttere

8

9

10

4

8

6

3

10

9

8

27

75

D

0

12

Bernt Olsen

Zero PK

7

10

5

9

9

8

6

8

6

6

21

74

D

0

13

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike PK

8

4

8

9

6

11

5

7

11

4

24

73

D

0

14

Kåre Andersen

Ringerike PK

8

9

6

9

10

4

7

9

6

4

22

72

D

0

15

Kjell Jørund Johannesen

Oppegård Sl

8

10

9

6

2

3

7

10

8

6

20

69

D

0

16

Bjørn-Kåre Gotteberg

Zero PK

9

8

6

6

6

10

4

10

0

7

17

66

D

0

17

Frank Lien

M

Ringerike PK

9

4

8

4

7

6

2

6

4

4

13

54

D

0

18

Birger Eriksen

Oslo PK

7

4

4

5

7

8

2

7

0

6

13

50

D

0

19

Morten Bolstad

Hokksund PK

2

6

3

8

6

5

2

2

4

0

9

38

D

0


Klasse U14

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Magnus Wulfsberg

U14

Hokksund PK

7

2

4

2

6

9

3

2

0

2

10

37

D

32

 


Stevne:

1R Revolverfelt

Dato:

07.09.2014

Mesterskap:

DM Østlandet-Sør

Deltakere:

43

 


Klasse K

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Wenche Solbakken

Aron SK

9

10

11

9

11

11

7

11

8

10

35

1,0

97

Sølv

Mona Færstaul

Nedre Eiker PK

9

10

11

9

9

11

9

11

9

9

37

0,0

97

3

Linda Størdal

Nedre Eiker PK

9

10

9

9

11

11

10

9

6

8

37

0,0

92

4

Anita Hansen

Nedre Eiker PK

9

10

11

9

11

9

8

10

8

7

30

0,0

92


Klasse M

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Jon Andersen

Aron SK

9

10

11

9

11

8

10

11

11

12

44

0,0

102

Sølv

Lasse Hovd

Aron SK

9

10

11

9

9

11

10

11

11

8

42

44,0

99

Bronse

Hans Knigge

Aron SK

9

10

11

8

11

11

7

11

11

10

44

42,0

99

4

Kjetil Bromark

Modum PK

9

10

11

9

11

10

8

9

11

10

48

0,0

98

5

Even Kristiansen

Modum PK

9

10

11

9

11

10

10

9

11

8

40

0,0

98

6

Claus De Lange

Svelvik Sportsskyttere

9

10

11

9

11

9

10

11

8

10

35

0,0

98

7

Sverre Henricks

M

Svelvik Sportsskyttere

9

10

9

9

11

11

9

9

11

10

28

0,0

98

8

Kim-Inge Haugen

Hokksund PK

9

10

10

9

10

11

10

11

6

12

27

0,0

98

9

Ståle Hansen

Nedre Eiker PK

9

10

11

7

9

11

8

11

11

10

40

0,0

97

10

Øyvind Wulfsberg

Hokksund PK

9

10

10

9

10

10

9

8

7

12

41

0,0

94

11

Thorbjørn Bekkeland

Aron SK

9

10

11

9

11

11

7

9

9

6

35

0,0

92

12

Espen Schanche

Sandefjord PK

9

10

11

9

10

9

8

9

11

5

41

0,0

91

13

Mikkel Bast

Aron SK

9

10

6

9

11

11

10

9

9

4

39

0,0

88

14

Thomas Haugland

M

Svelvik Sportsskyttere

9

9

8

9

8

9

9

8

7

10

32

0,0

86

15

Ole Martin Sivertsen

Røyken & Hurum PK

9

8

7

9

9

9

6

10

11

8

21

0,0

86

16

Ole Petter Røed

Sandefjord PK

9

10

6

8

11

11

5

9

7

8

18

0,0

84

17

Petter Berg

Aron SK

9

10

11

6

11

9

4

7

7

8

37

0,0

82

18

Kjetil F. Olsen

Ringerike PK

9

10

9

8

7

9

8

8

7

5

28

0,0

80

19

Tony Thoresen

Horten & Omegn PK

9

8

6

8

9

10

4

9

8

9

16

0,0

80

20

Jack Vedvik

Horten & Omegn PK

8

8

11

6

7

6

6

8

8

10

22

0,0

78

21

Rune Berg Ålien

Nesbyen PK

9

10

8

9

9

6

4

6

6

10

26

0,0

77

22

Bjørn Johan Mariboe

Ringerike PK

8

4

8

9

6

11

5

7

11

4

24

0,0

73

23

Kjell Jørund Johannesen

Oppegård Sl

8

10

9

6

2

3

7

10

8

6

20

0,0

69

24

Rune Smedstuen

M

Aron SK

5

4

9

6

8

4

7

7

2

4

9

0,0

56

25

Frank Lien

M

Ringerike PK

9

4

8

4

7

6

2

6

4

4

13

0,0

54

26

Morten Bolstad

Hokksund PK

2

6

3

8

6

5

2

2

4

0

9

0,0

38


Klasse U

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Magnus Wulfsberg

U14

Hokksund PK

7

2

4

2

6

9

3

2

0

2

10

0,0

37


Klasse V50

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Bjørn Johannessen

Hokksund PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

12

49

0,0

105

Sølv

Erik Sveum

Aron SK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

10

39

0,0

103

3

Tom Cato Karlsen

Røyken & Hurum PK

9

10

9

9

11

11

10

11

11

10

36

0,0

101

4

Per Johannessen

Nedre Eiker PK

9

10

10

9

11

11

7

11

9

8

40

0,0

95

5

Dag Kristiansen

Aron SK

9

10

11

9

11

9

8

9

11

8

37

0,0

95

6

Johnny Knem

Svelvik Sportsskyttere

8

10

9

9

11

9

8

11

11

8

33

0,0

94


Klasse V60

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Jan Arve Olsen

Nedre Eiker PK

9

8

11

9

11

11

9

9

8

8

30

0,0

93

Sølv

Tor Kristiansen

Aron SK

9

8

10

8

11

7

10

8

10

8

28

0,0

89

3

Peter Hirth

Aron SK

9

9

5

9

11

8

9

9

11

8

32

0,0

88

4

Cato Denné

Modum PK

7

10

4

6

7

9

8

11

7

7

25

0,0

76


Klasse V70

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk./Finale

Sum

Gull

Odd Skogmo

Nedre Eiker PK

9

10

9

8

7

11

8

7

4

0

22

0,0

73

2

Kåre Andersen

Ringerike PK

8

9

6

9

10

4

7

9

6

4

22

0,0

72

 


Stevne:

1R Revolverfelt

Dato:

07.09.2014

Mesterskap lag:

DM Østlandet-Sør

 

 


Stevne:

1M Milfelt

Dato:

07.09.2014

Maks poengsum:

105

Deltakere:

45

Startkontingent:

100,00

Premieandel:

32,00

Til bestemann:

2,00

 


Klasse A

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Johan Forsberg

Hokksund PK

9

10

11

9

11

11

10

11

10

12

35

104

A

G

237*

2

Bjørn Johannessen

Hokksund PK

9

10

11

9

11

11

10

11

11

10

42

103

A

G

122

3

Ingunn Edvardsen

Greipstad Pk

9

10

11

9

11

11

10

11

11

8

39

101

A

G

67

4

Trond Arild Nodeland

Greipstad Pk

9

8

11

9

11

11

10

9

11

10

46

99

B

S

48

5

Dag Kristiansen

Aron SK

9

10

9

9

11

11

9

11

11

6

42

96

B

S

0

6

Ståle Hansen

Nedre Eiker PK

9

10

11

9

11

11

9

9

9

8

34

96

B

S

0

7

Kim-Inge Haugen

Hokksund PK

9

10

10

7

11

11

8

11

10

8

35

95

B

S

0

8

Lasse Hovd

Aron SK

9

8

11

9

11

9

7

9

7

12

35

92

B

S

0

9

Tor Amundsen

Enebakk PK

9

8

11

9

11

11

6

7

7

10

32

89

B

S

0

10

Ole Petter Røed

Sandefjord PK

9

10

9

8

7

11

8

7

10

8

32

87

C

B

0

11

Per Johannessen

Nedre Eiker PK

9

10

9

9

5

8

9

9

6

11

32

85

C

B

0

12

Markus Fällgren

M

Porsgrunn PK

9

10

8

9

9

11

6

8

2

10

24

82

C

B

0


Klasse B

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

InnerX

Omsk

Sum

Oppr.

Mrk.

Premie

1

Stine Klausen

Lillestrøm & omegn PK

9

10

11

9

7

11

9

11

9

12

37

98

B

S

134

2

Tom Cato Karlsen

Røyken & Hurum PK

9

10

8

8

8

11

10

11

11

10

32

96

B

S

102

3

Wenche Solbakken

Aron SK

9

10

11

9

11

11

10

11

4

8

39